درباره ما

درباره ما

مجموعه عمده داران همزمان با رونق کسب و کار ها و فعالیت های صنفی و تجاری در فضای مجازی تشکیل شده و توانسته است در شاخه صنعت پوشاک و صنایع وابسته  به شکل موثر و قدرتمندی فعالیت نماید.

حاصل فعالیت مجموعه های مجازی همچون پخش پوشاک و حذف زمینه های واسطه گری کاذب و غیر ضروری، آگاهی و آشنایی هرچه بیشتر صاحبان فروشگاه ها و مغازه های تک فروشی به بازیگران اصلی عمده فروشی (تولیدکنندگان و واردکنندگان عمده آنچه به اصطلاح دست های اول بازار نامیده می شود) بوده است. از برکات این امر افزایش سود فروشندگان و تک فروشی ها و در عین حال عرضه محصولات با قیمت های پایین تر بوده است.

فعالیت گروه عمده داران به صورت تهیه و ارائه محتوای مناسب از محصولات کارخانجات صنعت پوشاک به مغازه داران سطح کشور با بسترسازی فروش آنلاین و کسب تمامی مجوز های رسمی به همراه استاندارد سازی های این صنعت می باشد .

با در اختیار گرفتن اولین و معتبرترین سایت معرفی عمده فروشان و تولید کنندگان و تشخیص رسالت خویش در مقطع فعلی بازار صنعت پوشاک  ایران و متعهد دانستن خود به حفظ و تعمیق دستاوردهای کارنامه ی دو ساله ی مجموعه های مجازی صنعت پوشاک ، پروژه ی خویش را گسترش اطلاع رسانی، رصد تحولات لحظه ای بازار پوشاک ایران، بررسی روند پیشرفت شبکه های اجتماعی و میزان اقبال آن ها در جذب کاربران قرار داده است.

عمده داران می کوشد با استقرار یک رابطه ی تعاملی مستمر و موثر میان فروشگاه های پوشاک  در سطح کشور و تامین کنندگان اصلی ، روند حذف واسطه های غیرضروری را گسترش دهد. به این امید که در مقیاس کشوری مصرف کنندگان ایرانی بتوانند به محصولات مورد نظر خویش با نازل ترین قیمت ها دسترسی داشته باشند.

بنابراین گروه عمده داران ، یاری رسان سرمایه گذاران و تولیدکنندگان اصلی صنعت پوشاک ایران، یاور کسب و کارهای کوچک درتامین اجناس خود از دست های اول و کاهش هزینه های خویش و همراه خانواده ها درصرفه جویی اقتصادی می باشد.